Strona główna Dzisiaj jest: 25-1-2022, godzina 17:06:18

Historia hodowli

 English version

 

 

 Witam 

Jest mi bardzo miło powiadomić Państwa, że po kilku latach przerwy hodowla KONTRADOMINO wraca na ringi wystawowe.  Pragnę przedstawić dwa niezwykłe psy, które od niedawna zamieszkały ze mną, to dalmatynka ULTIMA oraz OGGI - Cavalier King Charles Spaniel. 

Ulla to sama radość, łagodność i oddanie, radość z życia, obcowania z człowiekiem i wieczne przytulanie.  Petra i Jurgen Rotsch zadbali, aby w rodowodzie Ultimy znalazły się psy, które są nie tylko piękne eksterierowo, ale swoje doskonałe cechy przekazują potomstwu. 

 

Cavalier Oggi jest nieco rozbrykanym rocznym psem, ulubieńcem rodziców, najlepszym antydepresantem z ciągłym pytaniem w oczach "powiedz co jeszcze mogę dla ciebie zrobić?".  

 

Dlaczego dalmatyńczyk i cavalier ?... uważam, że te dwie rasy doskonale się uzupełniają i lubią przebywać razem. Obserwacja jak  porozumiewają się ze sobą to doskonały temat na jeszcze jedną  długą rozmowę z przyjaciółmi i kolejne nowe doświadczenie hodowlane, których nigdy dosyć.

 

  W 2015 roku urodziła się moja druga dalmatynka AFRICA Kontradomino, biało-czarna, niezwykle żywiołowa i ciekawa Świata, a w 2020 zawitała do nas biało-czekoladowa EALAH  milusińska i słodka z mocno nakrapianą buzią do całowania , która wraz zULTIMĄ, AFRICĄ i OGGI tworzy zgrany  team KONTRADOMINO !Może być zdjęciem przedstawiającym pies